Implantologia i wybielanie zębów – koszta i zalety

Zdrowy styl życia
miejsce-poznania
Implantologia i wybielanie zębów – koszta i zalety
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy z nas ma świadomość wagi śmiechu w życiu. Lubimy się śmiać sami, lubimy też ludzi, którzy się śmieją.  Warunkiem jednak takiego sympatycznego wręcz uwodzącego otoczenie uśmiechu, jest piękne uzębienie, czyli białe, zdrowe zęby.

Hollywoodzka biel

Dzisiejsza technika stomatologiczna ułatwia osiągnięcie nieskazitelnej wręcz przysłowiowej hollywoodzkiej bieli zębów. Jeśli interesuje nas profesjonalne wybielanie zębów Wrocław jest godnym polecenia miastem. Oferowane tam są metody, które dają natychmiastowy efekt. Można też skorzystać z wielu zachęcających promocji, redukujących cenę nawet o kilkaset złotych. Nieco więcej zaangażowania pacjenta wymaga wybielanie nakładkowe. Na pierwszej wizycie protetyk przygotowuje wyciski zębów, aby można było sporządzić odpowiednio dopasowane na nie nakładki. Na drugiej wizycie pacjent te nakładki otrzymuje wraz z żelem wybielającym. Zakładane na zęby przez 3-4 kolejne noce przywrócą im piękną biel. Metoda ta, choć wymaga aktywności pacjenta, jest najtańsza.

Utrata naturalnego zęba to nie problem

Najnowsza technika stomatologiczna – implantologia, potrafi pomóc w sytuacji zupełnego czy częściowego braku uzębienia. Często stosowane w tych przypadkach ruchome protezy są bardzo niewygodne. Implant niezawodnie i najnaturalniej rekonstruuje zęba. Implanty zębowe to konstrukcje zastępujące korzenie zęba, wykonywane z odpowiedniego materiału najwyższej jakości. Na nich umieszcza się koronę zęba. Zabieg wszczepienia jest bezbolesny i bezpieczny. Umocowane na implancie zęby wyróżniają się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Dokonują go doświadczeni stomatolodzy w sterylnych warunkach i w odpowiednio wyposażonym gabinecie. Jeśli chodzi o implanty Wrocław cena usług jest zróżnicowana ze względu na bardzo spersonalizowane leczenie. Implanty są wykonywane dla każdego pacjenta indywidualnie, bo tylko wtedy dają możliwość optymalnego dopasowania do potrzeb i warunków anatomicznych nawet tych najbardziej specyficznych. Cenę więc ustala lekarz, odpowiednio konstruując kosztorys. Z pewnością korzyści wynikające z leczenia zrekompensują nawet dość wysokie koszty. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym się charakteryzują zlewozmywaki ceramiczne i dlaczego warto się zdecydować na ich zakup?
Czym się charakteryzują zlewozmywaki ceramiczne i dlaczego warto się zdecydować na ich zakup?
Zlewy ceramiczne są bardzo trwałe, mało wymagające i łatwe w czyszczeniu, co czyni je idealnym wyborem dla Twojej łazienki. Są […]
Polecamy