Jak mieć gładkie i zdrowe nogi?

Zdrowy styl życia
miejsce-poznania
Jak mieć gładkie i zdrowe nogi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedstawicielki płci pięknej marzą o długich, jędrnych i jedwabiście gładkich nogach. Na kondycję naszych nóg zwracamy uwagę zwłaszcza wtedy, kiedy za oknem rośnie temperatura, a my chciałybyśmy podarować naszej skórze odrobinę słonecznej kąpieli. Aby cieszyć się tym atutem kobiecości, czuć się seksownie i pewnie we własnym ciele trzeba dbać o nasze nogi każdego dnia.

Jak pielęgnować nogi?

Przede wszystkim zadbajmy o naszą dietę. Jak mówi stare powiedzenie: „W zdrowym ciele, zdrowy duch” a także piękno. Zwróćmy uwagę na to co jemy, wyeliminujmy fast-foody, ograniczmy cukry proste zawarte w słodyczach, zrezygnujmy także z niezdrowych przekąsek. Jedzmy dużo owoców, warzyw i pijmy wodę. Dzięki odpowiedniemu nawodnieniu zminimalizujemy ryzyko powstawania cellulitu, który znacząco pogarsza wygląd naszej skóry https://www.abacosun.pl/pl/fotele-217.html. Oprócz diety nie zapominajmy także o regularnej aktywności fizycznej, wystarczy codzienny spacer, poranny jogging lub gimnastyka w zaciszu domowym.

Zabiegi kosmetyczne

Aby nasze nogi były gładkie, konieczne jest pozbycie się niechcianych włosków. Niektóre z nas decydują się na coraz popularniejszą depilację laserową, jej koszt jest dość wysoki, jednak rezultat zachwyci większość pań na długie lata. Inną metodą, której efekty są dobre, jednak trwają zdecydowanie krócej, jest użycie maszynki do golenia. Przed goleniem koniecznie umyj nogi ciepłą wodą i mydłem, dzięki temu zmiękczysz włoski i przygotujesz skórę do zabiegu. Równie skuteczną opcją jest wosk do depilacji. Ten zabieg pozwala usunąć nie tylko włoski, ale także cebulki. Jest jednak nieco bolesny, gdyż rozgrzany wosk nakłada się na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a po zastygnięciu zrywa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie warunki w pracy wpływają na nasza funkcjonalność?
Jakie warunki w pracy wpływają na nasza funkcjonalność?
W pracy spędzamy większość naszych godzin czuwania. Oczywiście chcemy, aby warunki w pracy były jak najlepsze. Ale jakie są czynniki, […]
Polecamy