Ślub – jakiego typu fryzura będzie przykuwała największą uwagę

Trendy i życie
miejsce-poznania
Ślub – jakiego typu fryzura będzie przykuwała największą uwagę
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybrałaś już wymarzoną suknię ślubną? Jeśli tak, to teraz przyszła pora na wybór odpowiedniej stylizacji włosów. Jeśli szukasz uczesania, które będzie modne i jednocześnie będzie stanowić dopełnienie kreacji ślubnej to dobrze trafiłaś! Poniżej podpowiemy Ci jakie fryzury ślubne podbiją serce Panny Młodej, a także Pana Młodego i wszystkich zgromadzonych gości.

Modne fryzury ślubne

Tegoroczne fryzury ślubne będą szczególnie podobać się Pannom Młodym, które uwielbiają lekkie i niezobowiązujące upięcia. Fryzury ślubne w tym sezonie są naturalne. Bardzo popularne są koki ślubne, które są delikatne, lekkie i naturalne. Taki kok może być upięty wysoko lub nisko, na środku lub z boku. Może być luźno spięty, tak jakby włosy potargał wiatr. Klientki bardzo często decydują się na kok samuraja.

Warkocz ślubny

Jeżeli interesowałaby nas atrakcyjna fryzura ślubna Poznań jest miastem, w którym znajdą się odpowiedni specjaliści, zdolni taką wykonać. Będą oni w stanie zrealizować nie tylko warkocz, który ostatnimi czasy stał się bardzo modny. Może być to z powodzeniem roztrzepany kłos, dziewczęcy warkocz francuski, a nawet korona z warkocza wokół głowy. Takim warkoczom z powodzeniem można nadać sporo ślubnego wymiaru.

Kucyk ślubny i loki

Nieodzownym hitem wśród fryzur ślubnych jest kucyk, popularnie nazywany końskim ogonem. Taka fryzura idealnie współgra z suknią ślubną. Aby bardziej podkreślić ten rodzaj fryzury można dodać do niej aksamitną wstążkę lub spinkę z perełkami. Kobiety o długich lub średniej długości włosach mogą zdecydować się na loki ślubne. Najbardziej popularne są klasyczne skręty, a także loki w stylu retro i fale a’la Hollywood look. Warto zdecydować się na taką fryzurę ślubną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ładowarka do samochodu elektrycznego – jak działa?
Ładowarka do samochodu elektrycznego – jak działa?
Ładowarka do samochodu elektrycznego to urządzenie elektryczne, które przekształca prąd zmienny (AC) na prąd stały (DC). Najczęstszym typem ładowarki jest […]
Polecamy