Trampki – uniwersalne buty, stanowiące również modowy dodatek

Trendy i życie
miejsce-poznania
Trampki – uniwersalne buty, stanowiące również modowy dodatek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obuwie stanowi obowiązkową pozycję w szafie damskiej i męskiej. Kupujemy buty na określone okazje i w zależności od pory roku. Ta sama zasada dotyczy wszystkich użytkowników obuwia, bez względu na wiek, płeć, preferencje. Zbudowanie uniwersalnej szafy to marzenie wielu osób. Pozwala to na bezproblemowe przygotowanie outfitu na każdą okazję. Pozycją obowiązkową w garderobie kapsułowej są trampki.

Sprawdzone buty na czas wolny – poznaj zalety trampek

Trampki to lekkie i wygodne tenisówki na gumowej podeszwie. W klasycznej wersji są dostępne na cienkiej podeszwie, w nowoczesnym wydaniu są zbliżone wyglądem do obuwia sportowego. Znakiem rozpoznawczym trampek jest wiązanie na sznurówkę. Ten typ obuwia stał się symbolem mody ulicznej w latach 90 i wyraża doskonale swobodne stylizacje kobiet oraz mężczyzn. Niezależnie, czy wybierzemy trampki tanie, czy model znanej marki o znacznie wyższej cenie, pamiętajmy o doborze prawidłowego numeru i fasonu.

Pierwsze trampki – na co zwrócić uwagę

Kiedy rozpoczynamy przygodę z trampkami, możemy nie wiedzieć, co jest dla nas najlepsze. W takim przypadku niezawodne będą buty w kolorze białym. Dobrze wyglądają zestawione z dżinsami, luźnym T-shirtem, bluzą. Inna stylizacja to połączenie trampek ze sportową sukienką w mocnym kolorze. Takie obuwie sprawdzi się podczas spacerów, na wyjazd wakacyjny, czy na spotkanie z przyjaciółmi w restauracji. Kolejną zaletą trampek jest ich wygoda i alternatywa wobec znanych i lubianych adidasów. Poza sportowymi zestawieniami trampki mogą wyglądać bardziej elegancko, kiedy zdecydujemy się na zakup wersji slip-on zamiast tradycyjnych ze sznurówkami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak sprawdzić poziom TSH?
Jak sprawdzić poziom TSH?
TSH to skrót od hormonu stymulującego tarczycę. Jest on produkowany przez przysadkę mózgową i stymuluje tarczycę do produkcji hormonów. Tarczyca […]
Polecamy