Jaka karma dla aktywnych psów?

Zdrowy styl życia
miejsce-poznania
Jaka karma dla aktywnych psów?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Psy które są szczególnie marca aktywne w ciągu dnia wymagają karmy, która będzie zawierała bardzo dużą ilość kalorii. Dzięki temu karmy spełni zapotrzebowanie energetyczne psa. Tym samym nie dojdzie do wystąpienia anemii u psa czy też innych chorób związanych z metabolizmem. Karmy weterynaryjne charakteryzują się idealnym dopasowaniem porcji żywieniowej dla każdego psa. Dobór karmy weterynaryjne I zależy od tego W jakim wieku jest pies oraz Jaki jest on rasy. Dorosłe psy powinny być żywione zupełnie inaczej aniżeli szczenięta czy też psy stare.

Karma dla aktywnych psów 

Wysokiej jakości karma urinary idealnie sprawdza się w przypadku żywienia psów aktywnych. Dostarcza ona do organizmu zwierząt w szereg substancji odżywczych, a także odpowiednią ilość kalorii, zgodnie z aktywnością psa. Ten sposób pies ma dużo energii do dalszej zabawy. Jednocześnie karma weterynaryjna dostarcza do jego organizmu związki mineralne oraz Witaminy, które pies traci w wyniku dużej aktywności fizycznej. W ten sposób zwierzę ze skóry nie tylko doskonałą kondycję fizyczną, lecz także zdrowe zęby oraz lśniącą sierść, które są świadectwem tego, że pies jest zdrowy. Wybór karmy ma zatem duże znaczenie dla każdego zwierzęcia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Styropian ociepleniowy
Styropian ociepleniowy
Styropian jest powszechnie stosowanym materiałem ociepleniowym, który z chęcią wykorzystujemy w wielu budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Jaki jednak wybrać, kiedy […]
Polecamy