Wydarzenie sportowe, którego się nie zapomni – jakie aspekty imprezy masowej są szczególnie istotne z uwagi na komfort uczestników?

Biznes i usługi
miejsce-poznania
Wydarzenie sportowe, którego się nie zapomni – jakie aspekty imprezy masowej są szczególnie istotne z uwagi na komfort uczestników?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W obecnych czasach kibic jest bardzo wymagający. Jeśli wybiera się na daną imprezę, to nie wystarcza mu już tylko sport w wąskim ujęciu. Oczekuje, że cała otoczka sprawi, iż będzie mógł śledzić zmagania w rewelacyjnych warunkach. Komfort fanów podnosi stosowanie różnych nowinek technologicznych.

Jak spełnić oczekiwania kibiców?

Nic tak nie irytuje kibica jak przegapienie jakiejś godnej uwagi sytuacji. Wiadomo, że pewne rzeczy dzieją się w ułamkach sekund. Niejednokrotnie zdarza się tak, że fan nie zobaczy strzelonego gola czy spektakularnego faulu. Dlatego też warto postawić na telebimy. Jest to nowinka technologiczna, która budzi pożądanie wśród sympatyków sportu. Dzięki nim kibice mogą oglądać powtórki wideo najistotniejszych sytuacji. 

Wielki ekran, wielkie możliwości…

Na wielkim ekranie możemy pokazywać powtórki, ale jest też wiele innych możliwości. Ciekawym rozwiązaniem jest prezentowanie statystyk czy różnych ciekawostek związanych z toczącym się widowiskiem. Telebim można również wykorzystać do ukazywania kibiców zebranych podczas danej imprezy masowej. Takie zabiegi każdorazowo budzą wśród nich dużą euforię. Praktycznie każdy lubi pomachać do kamery i zobaczyć się na wielkim ekranie.

Na wykorzystanie telebimów są też dość niekonwencjonalne sposoby. Można na przykład zagrać z kibicami w “kiss cam”. Jest to zabawa polegająca na wyłapywaniu przez operatora kamery par, które po zobaczeniu siebie na wielkim ekranie muszą błyskawicznie się pocałować. Często jest przy tym dużo śmiechu, a reakcje wybranych potrafią bardzo zaskoczyć. Na pewno warto stawiać na innowacyjne rozwiązania, a takie promuje między innymi MEON – Grupa Kapitałowa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jakich krajach Europy można znaleźć pracę na budowie?
W jakich krajach Europy można znaleźć pracę na budowie?
Dużo większe zarobki dla fachowców pracujących na budowach są argumentem przemawiającym za wyjazdem poza granice Polski w poszukiwaniu pracy. Polacy […]
Polecamy