Wzwód – jakie są powody braku erekcji?

Zdrowy styl życia
miejsce-poznania
Wzwód – jakie są powody braku erekcji?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Problemy z erekcją to dla wielu mężczyzn poważny i wstydliwy problem. Tego typu kłopot według statystyk ma około 3 miliony Polaków. Brak możliwości uzyskania satysfakcji seksualnej może jednak bardzo mocno odbić się na naszym zdrowiu psychicznym. Warto zatem poznać najczęstsze przyczyny problemów z erekcją. 

Nasze codzienne nawyki

Na męską erekcję ma wpływ mnóstwo czynników. Większość przyczyn wynika jednak z niewłaściwego trybu życia. Jednym z najważniejszych powodów powstawania problemów z potencją jest stres. Obecnie nasze życie przebiega w bardzo szybkim tempie. Załatwianie różnych spraw czy pracowanie ponad swoje siły sprawiają, że w organizmie zaczyna wydzielać się więcej kortyzolu. Ten z kolei negatywnie odbija się na poziomie produkowanych steroidowych hormonów płciowych, co bezpośrednio wpływa na jakość erekcji. Kolejnymi czynnikami, które zaburzają nasze życie seksualne, są nałogi. Palenie papierosów czy picie alkoholu w ogromnym stopniu oddziałuje na stan zdrowia i zmniejsza ilość testosteronu we krwi. Dlatego, chcąc zadbać o swoją męskość i zlikwidować ten wstydliwy dla nas problem, powinniśmy zacząć od zmiany swoich codziennych nawyków. Zbilansowana dieta, mniejsza ilość używek to podstawa do tego, aby układ rozrodczy funkcjonował prawidłowo. Oprócz tego warto również skorzystać ze wsparcia farmakologicznego w postaci leków na potencję takich jak np. https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html. Dzięki nim bowiem mamy okazję w szybki i łatwy sposób uzyskać pełną erekcję i odzyskać satysfakcję ze współżycia. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niestandardowe miejsca na biuro
Niestandardowe miejsca na biuro
Przestrzenie biurowe stanowią ogromną część współczesnego miejsca pracy. Niestandardowe przestrzenie biurowe mogą być bardzo opłacalne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę […]
Polecamy