Jakie są wskazania do stosowania opaski magnetycznej na kolano?

Zdrowy styl życia
miejsce-poznania
Jakie są wskazania do stosowania opaski magnetycznej na kolano?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kolano to zdecydowanie największy i jednocześnie najbardziej obciążony staw w całym układzie ruchu człowieka. Z tego powodu jest niezwykle podatne na różnego rodzaju kontuzje – narażone są na to zwłaszcza osoby starsze i sportowcy. W sytuacji wystąpienia urazu lub silnego bólu skutecznym sposobem na znaczne ograniczenie dolegliwości jest noszenie specjalnej opaski magnetycznej. Można ją bez problemu kupić w tym specjalistycznym sklepie internetowym: https://butterfly-mag.com/.

Gwarancja szybkiego powrotu do sprawności

Opaska magnetyczna na kolano nie jest tym samym, co standardowa opaska elastyczna, ponieważ spełnia zupełnie inne zadanie. Funkcjonuje na takiej zasadzie, że emituje pole magnetyczne, które oddziałuje bezpośrednio na komórki i tkanki, przyspieszając tym samym ich regenerację. W ten sposób ból zostaje efektywnie i stosunkowo szybko zminimalizowany, a stany zapalne oraz obrzęki znacznie złagodzone. Opaskę powinny nosić w szczególności osoby cierpiące z powodu zmian zwyrodnieniowo-reumatycznych i wszelkich kontuzji mechanicznych, czyli głównie zwichnięć, złamań, naderwanych ścięgien i zerwanych więzadeł. Zapewnia bowiem optymalną stabilność i ochronę cieplną, a dodatkowo leczy uszkodzony staw. Poza tym doskonale sprawdza się przy obrzękach, stanach chorobowych rzepki oraz łękotki, a także bólach mięśni w tzw. tkance włóknistej. Jest też bardzo często zalecana do noszenia po skomplikowanych zabiegach operacyjnych kolana i podczas intensywnej aktywności ruchowej. Przeciwwskazań jest niewiele i zaliczamy do nich m.in. rozrusznik serca, ciążę oraz implanty elektroniczne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak strojem podkreślić atuty figury?
Jak strojem podkreślić atuty figury?
Każda kobieta marzy o pięknej i nienagannej figurze, tymczasem nie wszystkie mogą się taką poszczycić. Czasami nawet wykańczające i rygorystyczne […]
Polecamy