Wytrzymałe i okazałe stoły – czy dąb będzie idealny?

Wybór stołów na rynku meblarskim jest bardzo szeroki. Mogą być wykonane z prawdziwego drewna, płyt wiórowych lub sklejek, wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta. Podpowiadamy, dlaczego warto postawić na stoły dębowe.

Stół dębowy – solidność i elegancja

Podstawową zaletą stołów dębowych jest solidność materiału z jakiego są wykonane. Są odporne na uszkodzenia, zalania i łatwe do utrzymania w czystości. Sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak również na zewnątrz, np. na tarasie. Stoły dębowe są niezwykle wytrzymałe i mogą służyć domownikom przez wiele lat, nie wymagając przy tym żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Są one uznawane za niezwykle eleganckie i często wykorzystywane w pomieszczeniach reprezentacyjnych.

Kolejną kwestią przemawiającą za zakupem stołu wykonanego z dębu są wysokie walory dekoracyjne tego typu mebla. W zależności od potrzeb można zdecydować się na modele w ciemnych lub jasnych odcieniach. Tego typu stoły są bardzo uniwersalne i będą stanowić ważny element zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Ich niebanalny, naturalny charakter podkreśli styl i klimat wybranego pomieszczenia. Solidny dębowy stół o dużych gabarytach stanowi dumę domowników i wzbudza zachwyt wśród ich gości.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


2 × pięć =